1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2020 14:28

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом у Нестерівській ЗОШ І-ІІІ ступенівбули проведені інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей в рамках Всеукраїнської акції ,,16 днів проти насильства”:

Виставка плакатів, малюнків та колажів

Година спілкування в 7 класі «Ми – проти СНІДу!»

Класний керівник 7 класу (Чонка С.Я.) провела відкриту виховну годину з учнями "Ми проти СНІДу".

Учні взяли активну участь у підготовці даної виховної години: малювали малюнки, плакати, підготували цікаву інформацію.

Всі учні отримали буклети на тему: "Як уберегтися від СНІДу".

Акція «Червона стрічка»

Центр «Знання» розповсюдив  буклети «Що ми повинні знати про ВІЛ/СНІД»

фото

Свою обізнаність з даної теми учні показали пройшовши тест «Ризиковано-безпечно»,  проведеного практичним психологом.

фото

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.