Проведення Шевченківського тижня.

Дата: 11.03.2021 13:38

Для того, щоб  Шевченківські дні в закладі освіти  пройшли цікаво та креативно,  учнівське самоврядувння підготувало для учнів молодших класів ряд яскравих завдань в ігровій формі: першокласникам було запропоновано завдання з математики «Біографія Кобзаря для найменших»; учні 2 класу читали вірші Кобзаря з кубиками Lego; третьокласники  проходили лабіринти з фактами про письменника, а  четвертокласники читали вірші поета з «перешкодами»  та відгадували зашифровані прислів’я про Т.Г.Шевченка.

Вчитель української мови Світлана Рудь разом з центром «Знання» розмістили в коридорі школи на інформаційному стенді «Шевченкове слово у віках не старіє» різноманітний матеріал, присвячений творчості Великого Кобзаря, розпочинаючи з лепбука і завершуючи «хмарою слів».