A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Нестерівський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Маньківської селищної ради Черкаської області

Протокол 7

ПРОТОКОЛ № 7

засідання педагогічної ради

Нестерівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів,

 яке відбулося 07 лютого 2021 року

Голова педради: Муковіз Олександр

Секретар: Маціпура Світлана

Присутні: 13 педагогічних працівників.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

          1. Про вибір і замовлення підручників для учнів 4 класу.

І.СЛУХАЛИ:

Людмилу Кривду, заступника директора з навчально - виховної роботи про вибір і замовлення підручників для учнів 4 класу. Заступник доповіла, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року № 1002, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2019 року за № 902/33873, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2020 року № 1184 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках (4 клас)» (зі змінами)та з метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручниківдля 3-х класів з 18 січня до 09 лютого педагогічні працівники, які будуть працювати в 4-му класі 2021-2022 навчальному році, ознайомились на сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників для 4 класу та здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

І. ВИСТУПИЛИ:

Педагогічні працівники школи Людмила Баранова (вчитель початкових класів) та Яна Мальована (вчитель іноземної мови), які зазначили, що ознайомлені з листом Міністерства освіти і науки України № 1/9-716 від 30.12.2020 року «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2020 року № 1184 (із змінами)» щодо проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках та з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору ЗЗСО підручників для 4 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви підручника та оформлення результатів вибору. Педагогічні працівники повідомили, що «треті особи» не впливали на їх волевиявлення щодо вибору підручників.

І. УХВАЛИЛИ:

І.Керуючись інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору підручників за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, враховуючи волевиявлення педагогічних працівників закладу замовити підручники для 4 класу.

1.Обрати основні підручники з:

«Української мова та читання»

№ п/п

Назва підручника

1.

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Іщенко О. Л., Іщенко А. Ю.

2.

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Большакова І. О., Хворостяний І. Г.

3.

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Іваниця Г. А.

4.

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Чабайовська М. І., Омельченко Н. М., Кожушко С. М.

5.

«Українська мова та читання» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Остапенко Г. С., Волощенко О. В., Козак О. П.

6.

 Частина1авт.Вашуленко М.С., Васильківська, частина 2 Вашуленко О.В.

«Англійської мови»:

№ п/п

Назва підручника

1.

«Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Карпюк О. Д.

2.

«Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) ГербертПухта, ҐюнтерҐернґрос, Пітер Льюіс-Джонс

3.

«Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Г. К. Мітчелл, МаріленіМалкоґіанні

4.

«Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Будна Т. Б.

5.

«Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) Губарєва С. С., Павліченко О. М.

«Математики»:

№ п/п

Назва підручника

1.

«Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Логачевська С. П., Логачевська Т. А.

2.

«Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Заїка А. М., Тарнавська С. С.

3.

«Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Гісь О. М., Філяк. І. В.

4.

«Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Оляницька Л. В.

5.

«Математика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Лишенко Г. П.

6.

Істер О.С.

«Я досліджую світ»:

№ п/п

Назва підручника

1.

«Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Волощенко О. В., Козак О. П., Остапенко Г. С.

2.

«Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Лаврентьєва І. В., Андрук Н. В., Василенко К.С.

3.

«Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) за редакцією М. С. Вашуленка, Єресько Т. П., Безкоровайна О. В.

4.

«Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Іщенко О. Л., Іщенко А. Ю., Баранова Ю. Б.

5.

«Я досліджую світ» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) Гільберг Т. Г., Тарнавська С. С., Павич Н. М.

6.

Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.

«Інформатики»:

№ п/п

Назва підручника

1.

«Інформатика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти Козак Л. З.

2.

«Інформатика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н. В., Барна О. В.

3.

«Інформатика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти Ломаковська Г. В., Проценко Г. О.

4.

«Інформатика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти Андрусич О. О., Стеценко І. Б.

5.

«Інформатика» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти Гільберг Т. Г., Суховірський О. В., Грубіян Л. В., Тарнавська С. С.

6.

Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Пономаренко  Л.В., Хомич О.І., Лаврентьєва І.В.

«Мистецтва»:

№ п/п

Назва підручника

1.

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти Кондратова Л. Г.

2.

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти Лобова О. В.

3.

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти Лємешева Н. А.

4.

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти Калініченко О. В., Аристова Л. С.

5.

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 4 класу закладів загальної середньої освіти Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

6.

Рубля Т.Є., Мед І.Л., Щеглова Т.Л.

 

Голова педагогічної ради                                            Олександр МУКОВІЗ

Секретар педагогічної ради                                        Світлана МАЦІПУРА

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора