для людей з порушеннями зору
Нестерівський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів
Маньківської селищної ради Черкаської області

Прогноз погоди у нашому селі ТУТ

Картинки з Днем захисту дитини / zoloti.com.ua

МАНЬКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від 08 грудня 2020 року                                                                                                              2-18/VІІІ

Відповідно до статті 25, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 11 частини 1 статті 15, частини 4  статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб, підприємців та громадських формувань»,  статті 25, частини другої Закону України «Про освіту», враховуючи рішення Маньківської районної ради  від 12.11.2020 №51-2/VІІ  «Про безоплатну передачу  закладів освіти із  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Маньківської  селищної ради ( об`єднаної територіальної громади)», селищна рада  вирішила:

1. Безоплатно прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Маньківської селищної ради:

1.8. Нестерівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області разом з її активами, пасивами, лімітами, фондами (у тому числі об'єкти нерухомого майна) тощо, що знаходиться за адресою: с. Нестерівка, вул. Шкільна,3, Уманський район, Черкаська область;

2. Увійти до складу засновників юридичних осіб:

2.8. Нестерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Маньківської районної ради Черкаської області (ідентифікаційний код 33369709, с. Нестерівка, вул. Шкільна,3);

3. Змінити назви навчальних закладів з:

3.8. Нестерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області на Нестерівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маньківської селищної ради Черкаської області;

4. Передати заклади освіти  зазначені  в п.3 даного рішення в оперативне управління і  на баланс відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради ( далі – відділ освіти, молоді та спорту).

5. Відділу освіти, молоді та спорту провести всі необхідні процедури прийому закладів освіти  зазначених у п.3 на баланс відділу освіти, молоді та спорту.

6. Доручити відділу освіти, молоді та спорту затвердити Статути закладів освіти перерахованих у п.3 даного рішення, викладені в новій редакції, у зв`язку із входженням до складу засновників закладів Маньківської селищної ради, провести державну реєстрацію змін до установчих документів вищезазначених навчальних закладів згідно чинного законодавства України.

7. Фінансовий облік та фінансування закладів освіти зазначених у п.3. здійснювати через централізовану бухгалтерію відділу освіти, молоді та  спорту як головного розпорядника коштів галузі освіти і спорту.

8. Контроль за виконанням  рішення покласти на  постійну комісію

Відзначення 77-ї річниці

05 березня о 09:00 в Парку Слави відбудуться урочистості з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення Маньківщини від німецько-фашистських загарбників.

13:03 26.02.2021

Концертна програма до дня 8 Березня

08 березня о 12:00 в приміщенні КЗ «Маньківський  селищний центр культури та дозвілля» відбудеться  концертна програма до дня 8 Березня  «Посміхнися люба жінко».

13:03 26.02.2021