Про проходження медичного огляду учнів 1-11класів у 2023 році

Дата: 04.05.2023 09:48

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів  до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, листа Управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації від 18.04.2022                     № 280/02/11-01-30 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до визначеного переліку документів:

• заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини чи особи, що їх замінює;
  • копії свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії слід надати оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Документи подаються до 31 травня.

Відповідно до Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти (Постанова Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 року № 31) обов’язкові медичні профілактичні огляди проводяться щороку медичними працівниками у закладах охорони здоров’я за місцем медичного обслуговування учня у присутності його батьків або інших законних представників. Учні 2-11 класів мають проходити медичний огляд один раз на рік та надавати довідки щороку до закладу загальної середньої освіти у вересні.

Просимо пройти медогляди учням 1 класу – до 31 травня, учням 2-11 – до вересня 2023  року.