Підсумки проведення Тижня охорони праці та Дня охорони праці

Дата: 07.05.2021 10:42

З 26.04. по 30.04.2021 року у Нестерівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів згідно плану проведено Тиждень та День охорони праці (28.04.2021 року) під гаслом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризу - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі».

1. Проведено загальношкільну лінійку

2. Проведено тематичну виховну годину: «Пам’ятні дзвони Чорнобиля» (7 кл.)

3. Організовано Конкурс плакатів «Кращий слоган з охорони праці» для учнів (7 – 10 кл.) та дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» (1-6 кл.)

4. Здійснено випуск шкільної газети «Професійні захворювання – проблема глобального масштабу»

5. Проведено тренінг для педагогічного колективу «Будь здоровим, учителю»

6. Організовано виставку, присвячену Дню охорони праці «Запобігання професійним захворюванням»

7. Проведено вікторину для учнів початкової школи «Безпека в запитаннях і відповідях»

8. Організовано урок – практикум «Надання першої долікарської допомоги»

9. Демонстровано відеоролики з питань охорони праці для школярів

10. Проведено виховні години «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» (1-10 кл.)

11. Підведено підсумки Тижня на нараді при директорові