Зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 08.06.2021 12:08

Сьогодні для всіх здобувачів освіти та вчителів рідної школи пролунав Останній дзвінок. Це радісний і водночас хвилюючий день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сідають за парти.

Шкільна родина, як завжди, дружньо, пізнавально і креативно відзначила свято Останнього дзвоника. Діти згадували свої досягнення та найцікавіші моменти 2020 - 2021 навчального року.

За особливі успіхи у навчанні директор школи Муковіз О.П. урочисто привітав дітей й нагородив дипломами та сертифікатами.

Шкільна родина бажає всім школярам добре і змістовно відпочити влітку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. А улюбленим вчителям Рідної школи ще раз висловлює щиру подяку за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, постійну турботу і знання!

До зустрічі в новому навчальному році!