150-річчя Лесі Українки

Дата: 25.02.2021 13:00

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження видатної доньки української держави, незламної духом, нескореної долею письменниці, поетеси та громадської діячки, про яку дізнався весь світ – Лесі Українки. Вона залишила нам велику літературну спадщину – багатюще джерело краси і творчого духу нашого народу, з якого черпати усім живущим і прийдешнім поколінням наснагу до життя і праці… Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе вона в серцях українців…З нагоди 150-річчя письменниці закладі загальної середньої освіти пройшов виховний захід. Діти із захопленням читали вірші Лесі Українки, згадували цікаві сторінки її життя. Леся жива і буде вічно жити в наших серцях і нашій пам’яті.

Цікавим доповненням до ювілейної дати був урок, проведений шкільним бібліотекарем  Наталією Рудь   для учнів 4-6 класів «Цікаві факти із життя Лесі Українки», на якому діти переглянули документальний  фільм «На шлях я вийшла ранньою весною» та продемонстрували свої вміння з декламування віршів поетеси.