27 листопада – День пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933рр.

Дата: 27.11.2021 13:24

«Згадайте нас - бо ми колись жили.
 Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
 Ми в цій землі житами проросли,
 Щоб голоду не знали люди вічно»

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в закладі було проведено ряд заходів:

-педагог-організатор Шевченко В.С. спільно з учнівським самоврядуванням провели акцію «Незабудки пам’яті» та інформаційні хвилинки «День пам’яті жертв Голодоморів»;

- з учнями 3 класу /вчитель Олійник Л.В./ проведено урок пам'яті "Пам'ятаємо". Захід супроводжувався відеоматеріалами про важкі часи Голодомору в Україні. Діти писали невеличкі висловлювання на тему: "Хліб потрібно берегти", працювали над частинами прислів'їв про хліб, виготовляли янголів та свічку Пам'яті.

- 26 листопада в шкільній бібліотеці проведено виховний захід "Забуттю не підлягає", бібліотекар Рудь Н.С. ознайомила присутніх з трагічними сторінками української історії 1932-1933 років. Діти виготовили білих паперових янголів на згадку про тих, хто загинув в муках голоду і вшанували пам'ять хвилиною мовчання.