Тиждень доброчесності

Дата: 03.12.2021 15:36

З 19 листопада по 03 грудня 2021 року в закладі загальної середньої освіти , з учасниками освітнього процесу організовано і проведено Тиждень доброчесності:

• «Магічний урок доброчесності» (для учнів 5–8 класів);
  • «Що таке корупція?» (для учнів 7–8 класів);
  • «Добро.Чесність» (для учнів 9–11 класів);
  • «Конфлікт інтересів» (для учнів 9–11 класів)

З учнями 6 класу був проведений «Магічний урок доброчесності», на якому діти виконували різні цікаві завдання: складали асоціативний кущ до слова «доброчесність»; вказували на доброчесні варіанти поведінки героїв у кожній із запропонованих ситуацій; брали участь у колективній роботі «Океан змін»,  створювали свій слоган «Я крапля в океані, який…». (Крапля в океані – один із  символів Революції Гідності, тому він набув нового змісту. Учні усвідомили, що одна людина– це мало, а разом усі - могутня, непоборна сила, яка спроможна щось змінити в країні).

На завершення уроку учні зробили висновок про те, як вони зрозуміли, що таке доброчесність,  академічна доброчесність і чому важливо її дотримуватися.