ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ...

Дата: 09.11.2021 16:48

09 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
    Традиційно у ЗЗСО відбулися  заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Для учнів 1-4 класів центр "Знання" підготував і провів мовознавчі вікторини: "Подорож до країни фразеології", "Чарівні прислів"я" з цеглинками LEGO та змусив дітей поринути у світ казок і легенд про українську мову.

Учні 5-7 класів показали свої знання з української мови через складання асоціативного куща до слова "Писемність" розгадування кросворду "Рідна мова" долаючи загадкові лабіринти. Також центр "Знання" підготував для всіх учасниуів освітнього процесу закладу освіти цікаві факти та відомих людей про мову.

Кращих знавців з української мови було нагороджено медалями та грамотами.