ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ.

З 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні відбувся другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». З учнями  Нестерівського ЗЗСО було проведено  єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». З учасниками освітнього процесу були проведені онлайн-бесіди, виховні години в яких  акцентували увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

11:42 20.11.2022

ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ З ЛІДЕРАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

24 жовтня відбувся онлайн-зліт лідерів Ліги старшокласників Маньківщини. На зльоті був обраний склад Ліги старшокласників, до якого ввійшла учениця 8 класу Нестерівського закладу загальної середньої освіти  Коваль Маргарита, яка в свою чергу була обрана на посаду Голови парламенту учнівської організації – «Калиновий Дім» у цьому навчальному році.

13:03 25.10.2022

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ!

День миру-особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.

12:04 21.09.2022