Свято квітів

СВЯТО КВІТІВ - це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, де панує особлива атмосфера тепла і затишку...

11:12 15.09.2021

Свято 1 Вересня!

1 Вересня - День знань-особливе свято! Для всіх учасників освітнього процесу-це початок навчального року, цікавих уроків та веселих перерв.

10:11 02.09.2021

Зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні для всіх здобувачів освіти та вчителів рідної школи пролунав Останній дзвінок. Це радісний і водночас хвилюючий день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сідають за парти.

12:08 08.06.2021

Прощавай початкова школо!

Першу сходинку нелегкої країни Знань сьогодні подолали учні 4-го класу. Вони попрощалися з початковою школою. Яскраві емоції, незабутні враження, радість та смуток відчувалися на очах вихованців. Дитинство не повернеться, але дізнаватися багато нового, цікавого, відчувати потребу в знаннях притаманне кожному. Тож, початкова школо, до побачення. Старша школа, здрастуй!

12:19 07.06.2021

Рух-це здорово!

Враховуючи "Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі", у рамках святкування Дня захисту дітей з 1 по 8 червня 2021 року, учасники освітнього процесу Нестерівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнського масового заходу для учнів "Рух - це здорово!"Учителями фізичної культури 4 червня проведено спортивно-оздоровчі заходи, а саме: урочисте відкриття заходу, загальношкільну спортивну зарядку для учнів 1-10 класів, «Естафету Здоров’я» для молодших школярів, легкоатлетичний пробіг (30, 60, 100 м), змагання «Рух заради здоров’я!..» для учнів 5-10 класів.

10:06 07.06.2021

1 червня - День захисту дітей!

Сьогодні, 1 червня, прекрасне свято радості та надії- День захисту дітей. В цей день діти чекають на приємні сюрпризи та подарунки. І вони не забарилися! Ще з самого ранку до закладу освіти завітав Стецюк Дмитро Сергійович  зі  смаколиками   від керівника ФГ «Червона калина – С» Стецюк Надії Олександрівни.

10:50 02.06.2021

Безпека дорожнього руху

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху,   класні керівники провели 21 травня національний урок «Безпека дорожнього руху», а також  інструктаж з «ПДР». Цікаві години спілкування, онлайн-вікторини, конкурси: «Безпека на дорозі - безпека життя!», «Твій друг-дорожній рух!», перегляд мультфільму «Азбука дорожньої безпеки» – не залишили байдужими учнів.

15:10 21.05.2021

20 травня- День вишиванки!

День Вишиванки - це яскраве, життєдайне та улюблене народне свято! І щоб дійсно цей день був по-справжньому святковим, в закладі освіти проводяться різноманітні заходи. А найголовніше те, що ми продовжуємо зберігати красиву традицію - одягати вишиті сорочки в знак єдності та підтримки одне одного.

14:12 20.05.2021