День Європи в Україні

Як ми відзначали День Європи в нашому закладі освіти?  А ось як: створювали лепбук «Європейська Україна»; брали участь в онлайн-вікторинах; переглядали відео «День Європи в Україні»; грали в ігри «Україна –це Європа» ,  «Монополія»; малювали малюнки та дарували гарний настрій!

11:02 15.05.2021

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 13 травня  у ЗЗСО проведено День цивільного захисту.

15:46 13.05.2021

Підсумки проведення Тижня охорони праці та Дня охорони праці

З 26.04. по 30.04.2021 року у Нестерівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів згідно плану проведено Тиждень та День охорони праці (28.04.2021 року) під гаслом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризу - інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі».

10:42 07.05.2021

Тиждень психології

З 19.04 по 23.04 в закладі освіти проходив тиждень психологіі під гаслом: «Будь собою! Інші ролі вже зайняті!» Мета: створення умов для формування психологічної культури учнів та педагогів, покращення психологічного мікроклімату в школі.

15:18 23.04.2021

Школа безпеки

Психологічною службою закладу освіти протягом квітня проводяться уроки для учнів початкової школи,  методичні розробки яких надані  Службою порятунку дітей за умови проходження курсу «Попередження, виявлення та реагування у випадку сексуального насильства над дітьми». Під час занять «Правила безпеки. Безпечні і небезпечні дотики», «Неважливо, хто торкається», «Безпечна поведінка з незнайомцями», «Розкажи дорослому» діти вивчають важливі правила безпеки через перегляд мультфільмів та обговорення певних ситуацій і отримують в подарунок книжечку «Правила безпеки».

09:28 19.04.2021