Проведення Шевченківського тижня.

Для того, щоб  Шевченківські дні в закладі освіти  пройшли цікаво та креативно,  учнівське самоврядувння підготувало для учнів молодших класів ряд яскравих завдань в ігровій формі: першокласникам було запропоновано завдання з математики «Біографія Кобзаря для найменших»; учні 2 класу читали вірші Кобзаря з кубиками Lego; третьокласники  проходили лабіринти з фактами про письменника, а  четвертокласники читали вірші поета з «перешкодами»  та відгадували зашифровані прислів’я про Т.Г.Шевченка.

13:38 11.03.2021

XIІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Із метою формування в учнів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством 3 березня 2021 року в школі проведено ХІІ Всеукраїнську українознавчу гру "Соняшник-2021"

15:00 03.03.2021

Корекційно-розвивальні заняття

Відповідно до плану роботи практичного психолога, Валентина Шевченко з учнями першого класу щотижня проводить корекційно-розвивальні заняття "Лісова Абетка".

13:18 01.03.2021

Участь у вебінарі

26 лютого 2021 року за ініціативи Федерації гандболу України в м. Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся  семінар-вебінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти.

12:58 26.02.2021

Міжнародний день рідної мови

Наша рідна українська мова– одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу.Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

13:04 22.02.2021